ČT2: Co by kdyby Štefánik přistál

<strong>Sledujte dnes večer od 20.50 hod. na ČT2 v premiére dokument z cyklu <i>Co by kdyby</i>, dnes na špekulatívnu tému, čo by sa stalo, ak by M. R. Štefánik dňa 4. mája 1919 nebol býval tragicky zahynul pri pristávaní lietadla pri Bratislave.</strong>    Čo sa mohlo stať, ale nestalo. Čo sa nestalo, ale stať malo. Čo sa stalo, ale stať nikdy nemalo. Cyklus dokumentov Českej televízie <i>Co by kdyby</i> rozohráva alternatívne scenáre našej histórie 20. storočia. Režisérom a spoluautorom scenárov cyklu je Peter Kerekes.    <strong>Viac nájdete na stránkach Českej televízie <a href=

Sledujte dnes večer od 20.50 hod. na ČT2 v premiére dokument z cyklu Co by kdyby, dnes na špekulatívnu tému, čo by sa stalo, ak by M. R. Štefánik dňa 4. mája 1919 nebol býval tragicky zahynul pri pristávaní lietadla pri Bratislave.

Čo sa mohlo stať, ale nestalo. Čo sa nestalo, ale stať malo. Čo sa stalo, ale stať nikdy nemalo. Cyklus dokumentov Českej televízie Co by kdyby rozohráva alternatívne scenáre našej histórie 20. storočia. Režisérom a spoluautorom scenárov cyklu je Peter Kerekes.

Viac nájdete na stránkach Českej televízie tu.

Navigácia