Pochod solidarity a diskusia o kube

Nadácia Pontis a občianske združenie Človek v ohrození pozývajú na Pochod solidarity s kubánskym hnutím Dámy v bielom. Pochod sa uskutoční 28. apríla 2009 a začne o 17.00 hod. na Námestí slobody.

Plánovaná trasa pochodu je: Nám. slobody – Obchodná ulica – podchod Hodžovo nám. – Palisády – Kafe Scherz (Partizánska ulica 2). Pochodu solidarity sa zúčastní aj bývalý politický väzeň Pedro Pablo Alvaréz Ramos, ktorého vo februári 2008 vypovedali z väzenia do exilu. Tak ako minulý rok, účastníci ponesú biele dáždniky s logom zbierky na pomoc rodinám kubánskych politických väzňov. Po pochode Vás Nadácia Pontis a občianske združenie Človek v ohrození pozýva na Diskusiu o Kube s Pedrom Pablom Alvarézom Ramosom, ktorá začne o 18.00 hod. v Kafé Scherz na Partizánskej ulici 2. Diskusia sa bude týkať aktuálnej situácie na Kube a témy volebného a petičného práva. Predpokladaný koniec podujatia je o 20.00 hod.

Pridajte sa aj Vy! Pozvite aj priateľov a známych! Svoju účasť na pochode a diskusii oznámte na: infoservis@nadaciapontis.sk Ďalšie informácie nájdete tu.

Navigácia