Pozvánka na konferenciu INESS a SAKS: Malá vláda – dobrá vláda

INESS a SAKS organizujú v Bratislave dňa 2. novembra 2010 medzinárodnú konferenciu s názvom Malá vláda – dobrá vláda a atraktívnym obsadením sľubujúcim zaujímavé prednášky i diskusiu.

Cieľom konferencie, ktorá sa uskutoční v utorok 2. novembra 2010 v hoteli Carlton na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave, bude prezentovať a prediskutovať možnosti, spôsoby a efekty redukcie vládnych zásahov a výdavkov. Na konferencii popri predsedovi parlamentu Richardovi Sulíkovi, podpredsedovi vlády SR a ministrovi financií SR Ivanovi Miklošovi vystúpi s plenárnou prednáškou o význame redukcie štátu profesor Maurice McTigue, viacnásobný minister, poslanec parlamentu a veľvyslanec Nového Zélandu, uznávaný expert na reštrukturalizáciu verejného sektora, v súčasnosti viceprezident Mercatus Center pri George Mason University vo Washingtone. Ďalšími prednášajúcimi budú zástupcovia zamestnávateľských zväzov (Ján Oravec a Ľubomír Plai) a nezávislý odborník (Radovan Ďurana z INESS).

Podrobné informácie vrátane detailného programu a prihláškový formulár nájdete tu. RSVP: Prihláste svoju účasť do 27. októbra 2010. Počet miest v sále je obmedzený, rezervujte si preto miesto čo najskôr tu.

Navigácia